Działamy na polskim rynku kamieniarskim nieprzerwanie od 2002 roku.

Podstawowym przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż materiałów z naturalnych kamieni, sprowadzanych przez nas z rożnych stron świata.

Najważniejszym kierunkiem naszego importu jest Turcja - kraj niezwykle bogaty w zasoby naturalnych kamieni budowlanych, a zwłaszcza trawertynów, wapieni, marmurów czy onyksów. Właśnie z Turcji pochodzi najwięcej produktów znajdujących się w naszej ofercie, takich jak: gotowe płytki, mozaiki, różnego rodzaju listwy dekoracyjne, umywalki jak również przeznaczone do dalszej obróbki - slaby.

Staramy się, aby jak najwięcej produktów z naszej listy ofertowej zachowywało ciągłość dostaw.

Nasze produkty dzięki bogatej kolorystyce, różnorodności form oraz szerokiej palecie rodzajów wykończenia powierzchni znajdują uznanie u klientów z całej Polski, w tym również u klientów sieci największych w kraju marketów budowlanych. Jako partnerzy tych ostatnich, codziennie potwierdzamy swą rzetelność i profesjonalizm, co jest warunkiem koniecznym do tego typu powiązań biznesowych.

Jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby zarówno odbiorców hurtowych, jak i indywidualnych klientów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia, a nasze produkty - jak sądzimy - zadowolą najwybredniejsze gusty.